اخبار | تارخ ارسال : 25-04-1399, 21:51 | 209 بار بازدید شده

در دیدار آقای دکتر محمد نخعی رئیس هیئت مدیره جامعه معلولین سیستان و بلوچستان با جناب آقای دکتر رخشانی مدیر کل محترم آموزش و پرورش استان در هفته بهزیستی در خصوص اجرای قانون جامع حمایت از معلولین و کاهش ساعت کاری معلولین شدید و خیلی شدید مطرح گردید.

 

این نشست صمیمی که در مورخه 1399/04/26 در دفتر مدیر کل آموزش و پرورش استان صورت گرفت ابتدا رئیس هیئت مدیره جامعه معلولین استان قانون جامع حمایت از حقوق معلولین که در سال 1397 به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید و توسط ریاست محترم جمهور به تمامی وزارتخانه ها و دستگاههای دولتی ابلاغ گردیده است را تشریح نمودند. ایشان با توجه به مراجعات مکرر برخی از کارکنان شاغل دارای معلولیت شدید و خیلی شدید به جامعه معلولین استان مبنی بر عدم رعایت ماده 27 و 28 قانون جامع در خصوص فرهنگیان شاغل در آموزش و پرورش استان رعایت موارد فوق را از مقام عالی محترم وزارت آموزش و پرورش در استان خواستار شدند.

 

در ادامه  این نشست جناب آقای دکتر رخشانی مدیر کل آموزش و پرورش ضمن حمایت همه جانبه از شرایط و حقوق افراد دارای معلولیت و با توجه به کمبود نیروی انسانی که آموزش و پرورش استان با آن مواجه است قول همکاری و مساعدت را به معلولین عزیز شاغل در آموزش و پرورش دادند.

جامعه معلولین استان سیستان و بلوچستان مراتب  سپاس و قدردانی خود را از تلاش های بی شائبه مدیر کل محترم آموزش و پرورش استان و همکاران ارجمندشان اعلام نموده  و از اینکه  با حمایتهای قانونمند  خود ، یاریگر معلولین عزیز می باشند صمیمانه تشکر می نمایند.


برچسب ها برچسب ها: